• Májové sviatky

• 28. 4. 2023
        • 1. máj 2023 (pondelok) je deň pracovného pokoja - Sviatok práce

Začiatok vyučovania : 2. mája 2023 (utorok)

-------------------------------------------------------------------------

8. máj 2023 (pondelok) je deň pracovného pokoja - Deň víťazstva nad fašizmom.

Začiatok vyučovania: 9. mája 2023 (utorok)

• Učiteľka roka

• 26. 4. 2023
        •  Naša obetavá, láskavá, dobrá, milujúca svojich žiakov, učiteľka telom aj srdcom, Učiteľka s veľkým "U":

Pani Učiteľka PaedDr. NATAŠA STAŠKOVÁ

si zaslúžila právom ocenenie za svoju dlhoročnú, obetavú prácu a vzdelávanie najmenších.

Prajeme všetko najlepšie!

• 26. 4. 2023
        •       Deň narcisov je dňom boja proti rakovine. Tento deň sa nesie v žltej farbe kvetov narcisu - symbolu jari a znovuzrodenia. Konajú sa finančné zbierky na podporu všetkých, ktorí čelia zákernej rakovine.  Naši žiaci sa oboznámili s nástrahami tejto zákernej choroby a symbolicky spoločne vyrobili veľký narcis - kvet nádeje. Pripnutím narcisu vyjadrili  spolupatričnosť a podporu onkologickým pacientom.