• Účelové cvičenia

• 23. 9. 2022
        • Tento rok sme účelové cvičenia spojili s Dňom poskytovania prvej pomoci, kde si žiaci vyskúšali ošetrenia ľahkých poranení cez fixovanie zlomenín až po resuscitáciu.

Žiaci sa snažili, išlo im to veľmi dobre. Veríme, že v prípade nejakej  vzniknutej situácie, by každý z nich vedel poskytnúť prvú pomoc.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Účelové cvičenia .

• Cvičenia v prírode

• 23. 9. 2022
        • Cvičenia v prírode sme tento rok realizovali v malebnej obci Ruská Bystrá, kde sme spoznávali svetové kultúrne pamiatky, dobre sa zabavili na ihrisku a vychutnali si spoločnú opekačku.

Ďakujeme pánovi starostovi za prípravu ohniska a možnosť využitia ihriska.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Cvičenia v prírode

• Festival Podhoroď

• 23. 9. 2022
        • Po prestávke sa opäť naše deťúrence predstavili na festivale v Podhorodi  s veľmi pekným progamom, v ktorom nechýbalo divadielko, humorné slovo, samozrejme aj tanec a vystúpenie  spevákov, našich zlatých slávikov.

Detičkám ďakujeme za trpezlivosť pri príprave a  tešíme sa na ďalšie spoločné projekty.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Festival Podhoroď .

• Deň pracovného pokoja

• 13. 9. 2022
        • 15. september 2022 (štvrtok) je Deň pracovného pokoja (Sedembolestná Panna Mária).

Vyučovanie pokračuje opäť 16. septembra 2022 (piatok).

• Cvičenia v prírode a Účelové cvičenia

• 2. 9. 2022
        • 07.09.2022 (streda) sa žiaci v rámci vyučovania zúčastnia podujatia: Cvičenie v prírode - Ruská Bystrá - kostolík, ihrisko. Plánovaný odchod od budovy ZŠ: 8:30 hod.  Plánovaný príchod k budove ZŠ: 11:50 hod.

Účelové cvičenia - teoretická časť: 08.09.2022 (štvrtok) v budove ZŠ.

Účelové cvičenia - praktická časť: 09.09.2022 (piatok) - Tibavský hrad, multifunkčné ihrisko Podhoroď.

• Podmienky vstupu do ZŠ od 1. septembra 2022

• 2. 9. 2022
        • Podmienky vstupu do ZŠ sú určené na základe Rozhodnutia ministra MŠVVaŠ SR a dokumentu MŠVVaŠ SR: Zelená otvoreným školám:

Výchovno - vzdelávací proces bude prebiehať prezenčne (v škole) a podľa štandardného rozvrhu hodín.

Žiaci pri prvom nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich dní (víkendy a sviatky sa nezapočítavajú) predložia Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti.

Návštevníci môžu vstúpiť do školy len na základe povolenia vedenia školy, dezinfikujú sa a zapíšu do Knihy návštev.

Nosenie respirátorov alebo rúšok na prekrytie horných dýchacích ciest nie je povinné pre žiakov ani pre zamestnancov školy.

Samotestovanie antigénovými testami ani nahlasovanie použitia vydaných samotestov nie je povinné.

Ranný filter sa bude uskutočňovať pravidelne po každom prerušení dochádzky do školy (po víkendoch a sviatkoch).

Podrobné informácie nájdete na:

Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti od 1. 9.2022:

Pisomne_vyhlasenie_o_bezpriznakovosti_2022.pdf